O Projektu

Další etapou komplexu Residence Forota je výstavba 9 řadových domů  v dlouhodobě vyhledávané lokalitě k bydlení na Rovinkách za bytovými domy Sídliště II v Bystřici nad Pernštejnem. Svým charakterem výstavba harmonicky naváže na stávající okolní zástavbu a zároveň splní požadavky soudobého komfortního bydlení.

Orientace řadových domů na rovinatém pozemku přináší příjemné oslunění všech domů. Řadové domy svým stavebním systémem zajišťují výraznou úsporu provozních nákladů všem. V 1. NP se nachází zádveří s chodbou, provozní místnost, sloužící zároveň jako sklep, či "kolárna", samostatné WC a prostorný obývací pokoj navazující na jídelnu a kuchyňský kout. Ve 2.NP se pak nachází ložnice s šatnou, 2 dětské pokoje a prostorná koupelna. 2. NP nabízí plnohodnotné využití prostoru bez existence šikmých stropů. 

Ke každému rodinnému domu přísluší dvě parkovací stání a zahrada, kde si budoucí majitelé mohou vybudovat terasu s pergolou přístupnou přímo z obývacích pokojů. Komfortní externí přístup na zahradu je zajištěn díky chodníku vedoucímu podél zadních částí zahrad.

Všechny naše řadové domy budou napojeny na plynové vytápění.  

Cena všech bytů je kompletní a zahrnuje veškeré příslušenství bytu, jako je zahrada a 2 parkovací stání. Okolní zástavbu tvoří zejména novostavby individuálních rodinných domů,  jižní směr nabízí panoramatický pohled na přírodu a nově vybudované poznávací a vzdělávací Centrum EDEN.

Jedinečnost lokality bezesporu spočívá v kombinaci vynikající občanské vybavenosti, dopravní dostupnosti a bezprostředním okolím s charakterem venkova.

Data map
Data map ©2017 Google
Data mapData map ©2017 Google
Data map ©2017 Google
Mapa
Satelitní

Kontaktujte nás

STAVOFLOS s.r.o.

Na Cihelně 469
Bystřice nad Pernštejnem

Telefon: +420 724 845 555
                +420 722 968 871

E-mail: stavoflos@seznam.cz