Všechny byty v prvním bytovém domě rezervovány. Zahájení výstavby jaro 2020.

Již nyní si můžete předběžně zamluvit byty v druhém bytovém domě s plánovaným zahájením výstavby v roce 2021.

 Více info na telefonním čísle 724 845 555.

O Projektu


Druhou etapou komplexu Residence Forota je výstavba bytového domu,  který je situován  v dlouhodobě vyhledávané lokalitě k bydlení na Rovinkách za bytovými domy Sídliště II v Bystřici nad Pernštejnem.

Svým charakterem výstavba harmonicky naváže na stávající okolní zástavbu a zároveň splní požadavky soudobého komfortního bydlení.

Orientace domů na rovinatém pozemku přináší příjemné oslunění všech bytových jednotek. Bytový dům svým stavebním systémem zajišťuje výraznou úsporu provozních nákladů všem obyvatelům našich nových bytů. Vysoký standard použitých materiálů pak dotváří až luxusní charakter splňující nejvyšší estetické a funkční nároky na bydlení.  Bytové domy mají čtyři nadzemní podlaží. Ke každému bytu je přičleněna v 1. NP komora (sklep). Součástí společných prostor je i kolárna (kočárkárna). Bezproblémovou dostupnost do všech podlaží zajišťuje bezbariérový výtah. Ve vstupní chodbě jsou umístěna zvonková tabla s domácím audio telefonem a poštovní schránky.

Na výběr je mnoho dispozičně dobře řešených bytů, od 1+kk až po velkorysé 4+kk. Každá bytová jednotka má sklad, balkón (vyjma bytu 4.4.) a tři byty v prvním nadzemním podlaží pak terasu. Budoucí majitelé těchto bytů tak mají navíc i zahrádku (terasu) přístupnou přímo z obývacích pokojů.

Byty nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a podílu na pozemku pod budovou. 

Cena všech bytů je kompletní a zahrnuje veškeré příslušenství bytu, jako jsou zahrady u bytů v prvním nadzemním podlaží, balkóny a sklady.

Okolní zástavbu tvoří zejména novostavby individuálních rodinných domů,  Severovýchodní směr nabízí panoramatický pohled na přírodu a nově vybodované poznávací a vzdělávací Centrum EDEN.

Jedinečnost lokality bezesporu spočívá v kombinaci vynikající občanské vybavenosti, dopravní dostupnosti a bezprostředním okolím s charakterem venkova.

Data map
Data map ©2017 Google
Data mapData map ©2017 Google
Data map ©2017 Google
Mapa
Satelitní

Kontaktujte nás

STAVOFLOS s.r.o.

Na Cihelně 469
Bystřice nad Pernštejnem

IČ: 28339410

Telefon: +420 724 845 555
E-mail: stavoflos@seznam.cz