Všechny byty jsou zarezervované. 

Připravujeme pro Vás další projekty - pro více informací volejte 724 845 555.


O Projektu


Druhou etapou komplexu Residence Forota je výstavba dvou bytových domů,  které jsou situovány  v dlouhodobě vyhledávané lokalitě k bydlení na Rovinkách za bytovými domy Sídliště II v Bystřici nad Pernštejnem.

Výstavba prvního bytového domu právě probíhá, dokončení je plánováno na červen 2021.

Zahájení výstavby druhého bytového domu je plánováno na červenec 2021 a ukončení červen 2022.

Svým charakterem výstavba harmonicky naváže na stávající okolní zástavbu a zároveň splní požadavky soudobého komfortního bydlení.

Orientace domů na rovinatém pozemku přináší příjemné oslunění všech bytových jednotek. Bytové důmy svým stavebním systémem zajišťují výraznou úsporu provozních nákladů všem obyvatelům našich nových bytů. Vysoký standard použitých materiálů pak dotváří až luxusní charakter splňující nejvyšší estetické a funkční nároky na bydlení.  Bytové domy mají tři nadzemní podlaží. Ke každému bytu je přičleněna v 1. NP komora (sklep). Součástí společných prostor je i kolárna (kočárkárna). Bezproblémovou dostupnost do všech podlaží zajišťuje bezbariérový výtah. Ve vstupní chodbě jsou umístěna zvonková tabla s domácím audio telefonem a poštovní schránky.

Na výběr je mnoho dispozičně dobře řešených bytů, od 1+kk až po velkorysé 4+kk. Každá bytová jednotka má sklad, balkón, všechny byty v prvním nadzemním podlaží pak terasu přístupnou přímo z obývacích pokojů.

Byty nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví včetně spoluvlastnického podílu na společných částech. 

Cena všech bytů je kompletní a zahrnuje veškeré příslušenství bytu, jako jsou terasy u bytů v prvním nadzemním podlaží, balkóny a sklepy.

Okolní zástavbu tvoří zejména novostavby individuálních rodinných domů. Jižní a východní směr nabízí panoramatický pohled na přírodu a nově vybudované poznávací a vzdělávací Centrum EDEN.

Jedinečnost lokality bezesporu spočívá v kombinaci vynikající občanské vybavenosti, dopravní dostupnosti a bezprostředním okolím s charakterem venkova.

Data map
Data map ©2017 Google
Data mapData map ©2017 Google
Data map ©2017 Google
Mapa
Satelitní

Kontaktujte nás

STAVOFLOS SPV s.r.o.

Na Cihelně 469
Bystřice nad Pernštejnem IČ: 09345680
email: stavoflos.spv@seznam.cz

Společnost STAVOFLOS SPV s.r.o. je 100% dceřiná společnost společnosti STAVOFLOS s.r.o.
 

STAVOFLOS s.r.o.

Na Cihelně 469
Bystřice nad Pernštejnem, IČ: 28339410

Telefon: +420 724 845 555
E-mail: stavoflos@seznam.cz


Sledujte nás

Aktuality naleznete také na Facebooku: